У Вршцу ће се 28. децембра одржати четврти Меморијал „Гордана Богојевић – Ковачевић“ на коме ће се у предигри главног догађаја,

утакмици између сениорских екипа Вршца и Црвене звезде, представити најталентованије кошаркашице Србије рођене 2000. односно
1998/99 године.

Raspored i satnica na Memorijalnom turniru “Gordana Bogojević – Kovačević”
Vršac , 28.12.2013.
13:30 h
      I utakmica: košarkašice rođene 2000
15:30 h
      II utakmica: košarkašice rođene 1998/1999
18:00 h
      glavna utakmica: KK Vršac – KKŽ Crvena zvezda

 

Spisak igračica za Memorijal “Gordana Bogojević – Kovačević”, Vršac, 28.12.2013.
U-16  Kadetkinje 1998/99
BR.
     Prezime i ime
Klub
Godište
1
     Stojiljković Marija
Actavis
1998
2
     Stojanović Marija
Actavis
1998
3
     Jovančević Tamara
Vojvodina
1998
4
     Bojović Milica
Crvena Zvezda
1998
5
     Vučković Nevena
Girgl basket
1998
6
     Vavan Jovana
Mladi Krajišnik (BiH)
1998
7
     Zeljković Milica
Fenix (BiH)
1998
8
     Jokić Dragana
LSK Laćarak
1999
9
     Petrović Aleksandra
Radivoj Korać
1998
10
     Stanković Sara
Radivoj Korać
1998
11
     Đokić Đurđina
Play Off
1998
12
     Tešić Nina
Vlasenica (BiH)
1999
13
     Katanić Ivana
Palanka 2012
1999
14
     Đorđević Mina
Napredak Aleksinac
1999
15
     Naumčev Nevena
Radnički Kragujevac
1999
16
     Turudić Teodora
Vrbas
1999
17
     Zukanović Marijana
Ruma 92
1999
18
     Mihajlović Nikolina
Srbobran
1999
19
     Jelić Tijana
Šabac
1999
20
     Vučković MIlica
Radivoj Korać
1999
21
     Jovanović Aleksandra
Ča Basket, Čačak
1999
22
     Milošević Mia
Plandište
1999
23
     Stoičić Ana- Marija
Naisus
1999
24
     Kalkan Nataša
Titel
1999
    TRENERI:
Ekipa 1
     Subić Slobodan ( Srbobran), Pavlović Nestorović Selena (ŽKA Novi Sad)
Ekipa 2
     Despotović Vesna ( Radnički Kragujevac), Milovanović Nenad (Šumadija, Kragujevac)

 

Spisak igračica za Memorijal “Gordana Bogojević – Kovačević”, Vršac, 28.12.2013.
U-14  Kadetkinje 2000
BR.
     Prezime i ime
Klub
Godište
1
     Selaković Tina
Ras
2000
2
     Radivojević Jana
Girl Basket
2000
3
     Curaković Ivana
Srbobran
2000
4
     Curaković Jelena
Srbobran
2000
5
     Radonjić Jelena
Baket star, Senta
2000
6
     Janković Maša
Vrbas
2000
7
     Pavlović Miladinka
Srbobran
2000
8
     Perišić Lena
Naisus
2000
9
     Stojanović Milica
Actavis
2000
10
     Gavrić Katarina
Bor
2000
11
     Vulović Marta
Radnički Kragujevac
2000
12
     Dimitrijević Nevena
Radnički Kragujevac
2000
13
     Jakovljević Katarina
Ča Basket, Čačak
2000
14
     Lazić Jovana
Vlasenica (BiH)
2000
15
     Stevanović Dejana
Zvornik (BiH)
2000
16
     Radivojević Helena
Zvornik (BiH)
2000
17
     Spahić Anđela
Zvečan
2000
18
     Kovačević Ljubica
Zvečan
2000
19
     Ivanković Valentina
Kraljevo
2000
20
     Nikolić Miljana
Radivoj Korać
2000
21
     Radulović Lena
ŽKA Novi Sad
2000
22
     Pejić Tatjana
Ruma 92
2000
23
     Vukićević Sara
Loznica
2000
24
     Mitrović Jelena
ŽKA Novi Sad
2001
    TRENERI:
Ekipa 1
     Kostadinović Zoran (Actavis), Destanović Arijana (Napredak- Aleksinac)
Ekipa 2
     Radulović Aleksandra (Girl basket) i Ivanović Bojan (Ras)