Распоред одигравања утакмица на 20. Мини баскет фестивалу “Рајко Жижић”

ЧЕТВРТАК

23. 01. 2020. ТЕРЕН 1 – 2009. годиште

10.00 КК СТАРС – КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (Румунија) –

11.00

12.00 КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ) – КК КРИС КРОС КРГ.

13.00 КК КРИС КРОС КРГ. –

14.00

15.00 КК КРИС КРОС КРГ. –

16.00

17.00

18.00 КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ) – КК РАДНИЧКИ ОБРЕНОВАЦ

23. 01. 2020. ТЕРЕН 2 – 2009. годиште

10.00

11.00 КК КРИС КРОС КРГ. – КК СЛОБОДА БАРИЧ

12.00 КК СТАРС – КК СЛОБОДА БАРИЧ

13.00

14.00

15.00

16.00

17.00

18.00

19.00

23. 01. 2020. ТЕРЕН 3 – 2010. годиште

10.00

11.00

12.00

13.00

14.00

15.00

16.00

17.00

18.00

19.00

23. 01. 2020. ТЕРЕН 4 – 2012.

10.00 КК СЛОБОДА БАРИЧ – КК ДИНАМИК

11.00 КК СТАРС – КК ДИНАМИК

12.00 КК СТАРС – КК СЛОБОДА БАРИЧ

13.00

14.00

15.00

16.00

17.00

18.00

23. 01. 2020. ТЕРЕН 5 – 2011.

10.00 КК СТАРС – КК ТРИНИТИ

11.00 КК КАС РЕДЕРТОС – КК СТАРС

12.00 КК КАС РЕДЕРТОС – КК ТРИНИТИ

13.00

14.00

15.00

16.00

17.00

18.00 КК КАС РЕДЕРТОС – КК РАДНИЧКИ ОБРЕНОВАЦ

У слободним терминима (којих има у четвртак) екипе могу да се договоре и да играју утакмице на теренима, само је потребно да то јаве Организатору (мејлом или телефоном).

ПЕТАК

24. 01. 2020. ТЕРЕН 1 – 2009.

10.00 КК АС БАСКЕТ – КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ)

10.50 КК СТУДЕНТ 014 – КК СМЕДЕРЕВАЦ

11.40 КК АС БАСКЕТ – 1КК СТУДЕНТ 014

12.30 КК СМЕДЕРЕВО 1953 – КК ОМЛАДИНАЦ

13.20 КК АРИЉЕ – 3КК СТУДЕНТ 014

14.10 БКК РАДНИЧКИ – КК ОМЛАДИНАЦ

15.00 КК АРИЉЕ – КК СМЕДЕРЕВО 1953

15.50 КК Р.КОРАЋ – КК ПОСКОК

16.40 КК КУМАНОВО – КК ГРО БАСКЕТ

17.30 КК НОВИ БГД 7 – КК Р.КОРАЋ

18.20 –

24. 01. 2020. ТЕРЕН 2 – 2009.

10.00 1КК СТУДЕНТ 014 – КК ВИВА

10.50 2КК СТУДЕНТ 014 – КК ЛИНК ПОЛИЕСТИ(РО)

11.40 КК СМЕДЕРЕВАЦ – КК ВИВА

12.30 КК МЛАДОСТ УБ – КК ДУНАВ

13.20 2КК СТУДЕНТ 014 – КК ГРО БАСКЕТ

14.10 КК МЛАДОСТ УБ – КК ПОСКОК

15.00 КК ДУНАВ – КК ГРО БАСКЕТ

15.50 КК КУМАНОВО – ОКК БЕОГРАД

16.40 КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ) – КК ПАРТИЗАН РЕБА

17.30 ОКК БЕОГРАД – ПАРТИЗАН Ш.К

18.20 КК ПАРТИЗАН РЕБА – КК КУМАНОВО

24. 01. 2020. ТЕРЕН 3 / 10

10.00 КК МОНДО БАСКЕТ – КК СТУДЕНТ 014

10.50 КК АС БАСКЕТ 1 – КК СТУДЕНТ 014

11.40 КК МОНДО БАСКЕТ – КК ФОРТУНА

12.30 КК СТУДЕНТ 014 – КК ДУНАВ

13.20 09/КК СМЕДЕРЕВО 1953 – КК СФЕРА

14.10 КК ДУНАВ – КК АРИЉЕ

15.00 КК СФЕРА – КК ЧУБУРА

15.50 КК АС БАСКЕТ 2 – КК АРИЉЕ

16.40 КК ЧУБУРА – Ж-ТИМ

17.30 КК НОВИ БГД 7 – КК ПАРТИЗАН (МА)

18.20 ЖКК ПОКРЕТ ММ – ЖКК ПОКРЕТ ММ

24. 01. 2020. ТЕРЕН 4

10.00

10.50 ЖКК СТУДЕНТ – ЖКК ДУГА

11.40 ЖКК МЛАДОСТ УБ – ЖКК ПОКРЕТ ММ

12.30 ЖКК ДУГА – ЖКК ПОКРЕТ ММ

13.20 ЖКК МЛАДОСТ УБ – ЖКК СТУДЕНТ

14.10 09/ КК ЧУБУРА – КК ЗМАЈ

15.00 09/КК МЛАДОСТ ЗЕМУН – БКК РАДНИЧКИ 2

15.50 09/БКК РАДНИЧКИ – ПАРТИЗАН Ш.К.

16.40

17.30

18.20 012/КК ПАРТИЗАН (МА)

24. 01. 2020. ТЕРЕН 5 – 11

10.00 КАС РЕДЕРТОС(ГР) – КК СТУДЕНТ 014

10.50 КК ЧУБУРА – КК АС БАСКЕТ 1

11.40 КК СТУДЕНТ 014 – КК АС БАСКЕТ 1

12.30 КК МЛАДОСТ УБ – КК ЧУБУРА

13.20 КК ДУНАВ – КК Р.КОРАЋ

14.10 КК МЛАДОСТ УБ – КК СФЕРА

15.00 КК Р.КОРАЋ – ОКК БЕОГРАД

15.50 КК ДУНАВ – БКК РАДНИЧКИ

16.40 КАС РЕДЕРТОС(ГР) – ОКК БЕОГРАД

17.30 КК АС БАСКЕТ 2 – БКК РАДНИЧКИ

18.20 КАС РЕДЕРТОС(ГР) – КК АС БАСКЕТ 2

СУБОТА

25. 01. 2020. ТЕРЕН 1 – 09

09.30 КК КРИС КРОС – КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ)

10.20 КК КУМАНОВО – ОКК ШАБАЦ

11.10 КК ПИРОТ – КК ИНТЕР КОШ

12.00 СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ

12.30 КК ВЕЛИКА КИКИНДА – КК АБЦ

13.20 КК ОКК ПЛЕЈ 017 – КК ЗВОРНИК

14.10 КК ХАЈДУК ВЕЉКО – КК ПЛЕЈ ОФ

15.00 КК ФЕР ПЛЕЈ – КК МИX

15.50 КК ПАНТЕРИ – КК КОШ 012

16.40 КК МИX – КК ЗВОРНИК

17.30 КК КОШ 012- КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ)

18.20 КК ЛИНК (РУ) – КК БОРЧА

25. 01. 2020. ТЕРЕН 2 – 09

09.30 КК КУМАНОВО – КК МОНДО БАСКЕТ

10.20 КК МИОНИЦА – КК ЈАДРАН

11.10 КК КРИС КРОС – КК МИОНИЦА

12.00 СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ

12.30 КК ПАНТЕРИ – КК ЛАВОВИ

13.20 ОКК ЈУНИОР – КК ФЕНИКС БАСКЕТ

14.10 КК НИШ – КК ЛАВОВИ

15.00 КК ОКК ПЛЕЈ 017 – КК АБЦ

15.50 КК НИШ – КК ФЕНИКС БАСКЕТ

16.40 КК ЛАВОВИ – КК ФЕР ПЛЕЈ

17.30 КК БОРЧА – КК МЛАДОСТ ЗЕМУН

18.20 010/КК КОЛУБАРА ЈУНИОР – КК ДИНАМИК

25. 01. 2020. ТЕРЕН 3 /10

09.30 КК ПАРТИЗАН(МА) – КК БАРАЈЕВО

10.15 ОКК ШАБАЦ – КК ПАРТИЗАН(МА)

11.00 010/ЖКК ГРЛ БАСКЕТ -ЖКК НИШ

11.45 КК НИШ – ОКК ШАБАЦ

12.30 КК ВЕЛИКА КИКИНДА – КК ПИРОТ

13.15 КК ФЕР ПЛЕЈ – КК ЗВОРНИК

14.00 ОКК ЈУНИОР – КК АБЦ

14.45 КК НИШ – КК ЛАВОВИ

15.30 КК ХИСАР – КК ХАЈДУК ВЕЉКО

16.15 КК ПАНТЕРИ – КК ПЛЕЈ ОФ

17.00 КК МИX – КК ЗВОРНИК

17.45 КК ХАЈДУК ВЕЉКО – КК ПАРТИЗАН(МА)

18.30 КК МЛАДОСТ ЗЕМУН – КК Ж-ТИМ

25. 01. 2020. ТЕРЕН 4

09.30 ЖКК КРИС КРОС – ЖКК ЈАДРАН

10.15 ЖКК КРИС КРОС – ЖКК БАЛКАН

11.00 ЖКК ПОКРЕТ ММ- ЖКК НИШ

11.45 ЖКК ОКК ПЛЕЈ 017 – ЖКК ПЛАНА

12.30 ЖКК ВЕЛИКА КИКИНДА -ЖКК ПАНТЕРИ

13.15 010/КК ПАНТЕРИ – КК ХАЈДУК ВЕЉКО

14.00 ЖКК НИШ – ЖКК ВЕЛИКА КИКИНДА

14.45 ЖКК ПЛАНА – ЖКК ПАНТЕРИ

15.30 ЖКК ОКК ПЛЕЈ 017 – ЖКК ПОБЕДНИК

16.15 010/КК ЛАВОВИ – КК ФЕР ПЛЕЈ

17.00 011/КК ЛАВОВИ – КК КАС РЕДЕРТОС

17.45 ЖКК ПОБЕДНИК – ЖКК ПОКРЕТ ММ

18.30 ЖКК МОНДО БАСКЕТ – ЖКК ПОКРЕТ ММ

25. 01. 2020. ТЕРЕН 5 /11

09.30 КК КАС РЕДЕРТОС – КК КРИС КРОС

10.15 КК МИОНИЦА – КК БАРАЈЕВО

11.00 КК НИШ – КК КРИС КРОС

11.45 010/КК ШАМПИОН – КК ХИСАР

12.30 010/КК ФЕНИКС БАСКЕТ – КК МИОНИЦА

13.15 КК ВЕЛИКА КИКИНДА – КК ШАМПИОН

14.00 КК ПИРОТ – КК ЗВОРНИК

14.45 КК ЛАВОВИ – КК ХАЈДУК ВЕЉКО

15.30 КК МИX – КК НИШ

16.15 КК ШАМПИОН – КК АБЦ

17.00 КК МИX – КК ЗВОРНИК

17.45 010/КК МИX – КК Ж-ТИМ

18.30 КК ДИНАМИК – КК БАЊИЦА МЕГА 2

25. 01. 2020 ТЕРЕН 6

09.30 012/КК ПАРТИЗАН (МА) – КК СЛОБОДА БАРИЧ

10.15 09/КК ИНТЕР КОШ – КК СЛОБОДА БАРИЧ

11.00 09/КК ЈУНИОР – КК ПЛЕЈ ОФ

11.45 О9/ОКК ШАБАЦ – КК ШАМПИОН УЖИЦЕ

12.30 010/ЖКК НИШ – ЖКК ЗВОРНИК

13.15 ЖКК ПЛАНА – ЖКК ХИСАР

14.00 010/КК ФЕР ПЛЕЈ – КК ПЛЕЈ ОФ

14.45 ЖКК ПЛАНА – ЖКК ХАЈДУК ВЕЉКО

15.30 010/КК ШАМПИОН УЖИЦЕ – КК ЈУНИОР

16.15 ЖКК ЗВОРНИК – ЖКК ХАЈДУК ВЕЉКО

17.00 012/КК ЗВОРНИК – КК ПАРТИЗАН(МА)

17.45 КК ПАРТИЗАН(МА) – КК ДУНАМИК

18.30 010/ ЖКК ПОБЕДНИК – ЖКК ПОКРЕТ ММ

НЕДЕЉА

26. 01. 2020. ТЕРЕН 1 – 09

09.30 КК ББ БАСКЕТ – КК ЛИНК ПОЛИЕСТИ(РО)

10.20 КК МБА – КК ВАЉЕВСКИ

11.10 КК СМЕДЕРЕВО – КК БОРАЦ СТАРЧЕВО

12.00 КК СИСТЕМ 2000 – КК ТРИЈУМФ

12.50 КК СЕВОЈНО – КК ВАЉЕВСКИ

13.40 КК МБА – КК ПОЖАРЕВАЦ

14.30 КК ТРИЈУМФ – КК МЛАДОСТ ЈУНИОР

15.20 КК КОЛОНИЈА – КК ТРИЈУМФ

16.10 КК ТРИЈУМФ – КК ЗЕМУН 1

17.00 КК БАСКЕТ 031 – КК БЕОКОШ 1

17.50 КК ЗЕМУН 1 – КК БЕОКОШ 2

18.40 КК ЗМАЈ – КК КРСТАШ

26. 01. 2020. ТЕРЕН 2 – 09

09.30 КК БОРАЦ СТАРЧЕВО – КК ЖАРКОВО

10.20 КК БЛОКОВИ – КК СИСТЕМ 200

11.10 КК ББ БАСКЕТ- КК ТИМОК

12.00 КК ПОЖАРЕВАЦ – КК ЗЕМУН2

12.50 КК БЛОКОВИ – КК СМЕДЕРЕВО

13.40 КК ТИМОК – КК ЗЕМУН2

14.30 КК ФОКА – КК ТРИЈУМФ

15.20 КК БОРАЦ ЗЕ. – КК БАСКЕТ 031

16.10 КК СЕВОЈНО – КК ДИНАМИК

17.00 КК БОРАЦ ЗЕ. – КК МЛАДОСТ ЈУНИОР

17.50 КК ЛАЗАРЕВАЦ – КК БЕОСТАРС 05

18.40 КК ТОРЛАК – КК ЛАЗАРЕВАЦ

26. 01. 2020. ТЕРЕН 3 /10

09.30 КК ББ БАСКЕТ – КК ПАРТИЗАН (МА)

10.20 КК МБА – КК МОНДО БАСКЕТ

11.10 КК ББ БАСКЕТ – КК МБА

12.00 КК ВАЉЕВСКИ КК ТИМОК

12.50 КК ТРИЈУМФ – КК МБА

13.40 КК ВАЉЕВСКИ – КК МБА

14.30 КК БАСКЕТ 031 – КК МБА

15.20 КК БАСКЕТ 031 – КК ТИМОК

16.10 КК СЕВОЈНО – КК ТРИЈУМФ

17.00 КК КОЛОНИЈА – КК БАСКЕТ 031

17.50 КК БАЊИЦА МЕГА 1 – КК БЕОСТАРС 05

18.40 КК БАЊИЦА МЕГА 2 – КК ЖАРКОВО

26. 01. 2020. ТЕРЕН 4

09.30 ЖКК ББ БАСКЕТ – ЖКК ПОКРЕТ ММ

10.20 ЖКК ББ БАСКЕТ – ЖКК ПОКРЕТ ММ

11.10 ЖКК СИСТЕМ 200 – ЖКК ПОКРЕТ ММ

12.00 ЖКК МБА – ЖКК ТИМОК

12.50 ЖКК СЕВОЈНО – ЖКК ПОКРЕТ ММ

13.40 ЖКК КОЛОНИЈА – ЖКК СИСТЕМ 2000

14.30 ЖКК МБА – ЖКК МЛАДОСТ ЈУНИОР

15.20 ЖКК БАСКЕТ 031 – ЖКК ТИМОК

16.10 ЖКК СЕВОЈНО – ЖКК ПОБЕДНИК

17.00 ЖКК МЛАДОСТ ЈУНИОР – ЖКК АРТ БАСКЕТ

17.50 ЖКК БАСКЕТ 031 – ЖКК АРТ БАСКЕТ

18.40 010/КК ЗМАЈ – КК ТОРЛАК

26. 01. 2020. ТЕРЕН 5 /11

09.30 КК ТРИНИТИ – КК ЖАРКОВО

10.20 КК ББ БАСКЕТ – КК ФОКА

11.10 КК ББ БАСКЕТ – КК ВАЉЕВСКИ

12.00 КК ТИМОК – КК ФОКА

12.50 КК ТРИЈУМФ – КК СЕВОЈНО /010

13.40 КК СЕВОЈНО – КК ВАЉЕВСКИ

14.30 КК КОЛОНИЈА – КК ТРИЈУМФ

15.20 КК ТИМОК – КК КК СЕВОЈНО

16.10 КК КОЛОНИЈА – КК ТРИЈУМФ

17.00 КК БАСКЕТ 031 – КК ДИНАМИК 1

17.50 КК ЛАЗАРЕВАЦ – КК ДИНАМИК 2

18.40 КК КРСТАШ – КК ТОРЛАК

26. 01. 2020. ТЕРЕН 6

09.30 КК ПАРТИЗАН (МА) – КК ЖАРКОВО /012

10.20 ЖКК ББ БАСКЕТ – ЖКК ФОКА /010

11.10 ЖКК СИСТЕМ 200 – ЖКК ПОКРЕТ ММ

12.00 КК ФОКА – КК ДИНАМИК /012

12.50 ЖКК КОЛОНИЈА – ЖКК ФОКА

13.40 ЖКК СЕВОЈНО – ЖКК СИСТЕМ 2000

14.30 010/КК ФОКА – КК БАСКЕТ 031

15.20 ЖКК БАСКЕТ 031 – ЖКК МЛАДОСТ ЈУНИОР

16.10 ЖКК СЕВОЈНО – ЖКК ГРЛ БАСКЕТ

17.00 ЖКК БАСКЕТ 031 – ЖКК ГРЛ БАСКЕТ

17.50 011/КК ТОРЛАК – КК ДИНАМИК 1

18.40