Распоред одигравања утакмица на 20. Мини баскет фестивалу „Рајко Жижић“
ЧЕТВРТАК
23. 01. 2020. ТЕРЕН 1 – 2009. годиште
10.00 КК СТАРС – КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (Румунија) –
11.00
12.00 КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ) – КК КРИС КРОС КРГ.
13.00 КК КРИС КРОС КРГ. –
14.00
15.00 КК КРИС КРОС КРГ. –
16.00
17.00
18.00 КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ) – КК РАДНИЧКИ ОБРЕНОВАЦ
23. 01. 2020. ТЕРЕН 2 – 2009. годиште
10.00
11.00 КК КРИС КРОС КРГ. – КК СЛОБОДА БАРИЧ
12.00 КК СТАРС – КК СЛОБОДА БАРИЧ
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
23. 01. 2020. ТЕРЕН 3 – 2010. годиште
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
23. 01. 2020. ТЕРЕН 4 – 2012.
10.00 КК СЛОБОДА БАРИЧ – КК ДИНАМИК
11.00 КК СТАРС – КК ДИНАМИК
12.00 КК СТАРС – КК СЛОБОДА БАРИЧ
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
23. 01. 2020. ТЕРЕН 5 – 2011.
10.00 КК СТАРС – КК ТРИНИТИ
11.00 КК КАС РЕДЕРТОС – КК СТАРС
12.00 КК КАС РЕДЕРТОС – КК ТРИНИТИ
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00 КК КАС РЕДЕРТОС – КК РАДНИЧКИ ОБРЕНОВАЦ
У слободним терминима (којих има у четвртак) екипе могу да се договоре и да играју утакмице на теренима, само је потребно да то јаве Организатору (мејлом или телефоном).
ПЕТАК
24. 01. 2020. ТЕРЕН 1 – 2009.
10.00 КК АС БАСКЕТ – КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ)
10.50 КК СТУДЕНТ 014 – КК СМЕДЕРЕВАЦ
11.40 КК АС БАСКЕТ – 1КК СТУДЕНТ 014
12.30 КК СМЕДЕРЕВО 1953 – КК ОМЛАДИНАЦ
13.20 КК АРИЉЕ – 3КК СТУДЕНТ 014
14.10 БКК РАДНИЧКИ – КК ОМЛАДИНАЦ
15.00 КК АРИЉЕ – КК СМЕДЕРЕВО 1953
15.50 КК Р.КОРАЋ – КК ПОСКОК
16.40 КК КУМАНОВО – КК ГРО БАСКЕТ
17.30 КК НОВИ БГД 7 – КК Р.КОРАЋ
18.20 –
24. 01. 2020. ТЕРЕН 2 – 2009.
10.00 1КК СТУДЕНТ 014 – КК ВИВА
10.50 2КК СТУДЕНТ 014 – КК ЛИНК ПОЛИЕСТИ(РО)
11.40 КК СМЕДЕРЕВАЦ – КК ВИВА
12.30 КК МЛАДОСТ УБ – КК ДУНАВ
13.20 2КК СТУДЕНТ 014 – КК ГРО БАСКЕТ
14.10 КК МЛАДОСТ УБ – КК ПОСКОК
15.00 КК ДУНАВ – КК ГРО БАСКЕТ
15.50 КК КУМАНОВО – ОКК БЕОГРАД
16.40 КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ) – КК ПАРТИЗАН РЕБА
17.30 ОКК БЕОГРАД – ПАРТИЗАН Ш.К
18.20 КК ПАРТИЗАН РЕБА – КК КУМАНОВО
24. 01. 2020. ТЕРЕН 3 / 10
10.00 КК МОНДО БАСКЕТ – КК СТУДЕНТ 014
10.50 КК АС БАСКЕТ 1 – КК СТУДЕНТ 014
11.40 КК МОНДО БАСКЕТ – КК ФОРТУНА
12.30 КК СТУДЕНТ 014 – КК ДУНАВ
13.20 09/КК СМЕДЕРЕВО 1953 – КК СФЕРА
14.10 КК ДУНАВ – КК АРИЉЕ
15.00 КК СФЕРА – КК ЧУБУРА
15.50 КК АС БАСКЕТ 2 – КК АРИЉЕ
16.40 КК ЧУБУРА – Ж-ТИМ
17.30 КК НОВИ БГД 7 – КК ПАРТИЗАН (МА)
18.20 ЖКК ПОКРЕТ ММ – ЖКК ПОКРЕТ ММ
24. 01. 2020. ТЕРЕН 4
10.00
10.50 ЖКК СТУДЕНТ – ЖКК ДУГА
11.40 ЖКК МЛАДОСТ УБ – ЖКК ПОКРЕТ ММ
12.30 ЖКК ДУГА – ЖКК ПОКРЕТ ММ
13.20 ЖКК МЛАДОСТ УБ – ЖКК СТУДЕНТ
14.10 09/ КК ЧУБУРА – КК ЗМАЈ
15.00 09/КК МЛАДОСТ ЗЕМУН – БКК РАДНИЧКИ 2
15.50 09/БКК РАДНИЧКИ – ПАРТИЗАН Ш.К.
16.40
17.30
18.20 012/КК ПАРТИЗАН (МА)
24. 01. 2020. ТЕРЕН 5 – 11
10.00 КАС РЕДЕРТОС(ГР) – КК СТУДЕНТ 014
10.50 КК ЧУБУРА – КК АС БАСКЕТ 1
11.40 КК СТУДЕНТ 014 – КК АС БАСКЕТ 1
12.30 КК МЛАДОСТ УБ – КК ЧУБУРА
13.20 КК ДУНАВ – КК Р.КОРАЋ
14.10 КК МЛАДОСТ УБ – КК СФЕРА
15.00 КК Р.КОРАЋ – ОКК БЕОГРАД
15.50 КК ДУНАВ – БКК РАДНИЧКИ
16.40 КАС РЕДЕРТОС(ГР) – ОКК БЕОГРАД
17.30 КК АС БАСКЕТ 2 – БКК РАДНИЧКИ
18.20 КАС РЕДЕРТОС(ГР) – КК АС БАСКЕТ 2
СУБОТА
25. 01. 2020. ТЕРЕН 1 – 09
09.30 КК КРИС КРОС – КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ)
10.20 КК КУМАНОВО – ОКК ШАБАЦ
11.10 КК ПИРОТ – КК ИНТЕР КОШ
12.00 СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ
12.30 КК ВЕЛИКА КИКИНДА – КК АБЦ
13.20 КК ОКК ПЛЕЈ 017 – КК ЗВОРНИК
14.10 КК ХАЈДУК ВЕЉКО – КК ПЛЕЈ ОФ
15.00 КК ФЕР ПЛЕЈ – КК МИX
15.50 КК ПАНТЕРИ – КК КОШ 012
16.40 КК МИX – КК ЗВОРНИК
17.30 КК КОШ 012- КК ЛИНК ПЛОЕШТИ (РУ)
18.20 КК ЛИНК (РУ) – КК БОРЧА
25. 01. 2020. ТЕРЕН 2 – 09
09.30 КК КУМАНОВО – КК МОНДО БАСКЕТ
10.20 КК МИОНИЦА – КК ЈАДРАН
11.10 КК КРИС КРОС – КК МИОНИЦА
12.00 СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ
12.30 КК ПАНТЕРИ – КК ЛАВОВИ
13.20 ОКК ЈУНИОР – КК ФЕНИКС БАСКЕТ
14.10 КК НИШ – КК ЛАВОВИ
15.00 КК ОКК ПЛЕЈ 017 – КК АБЦ
15.50 КК НИШ – КК ФЕНИКС БАСКЕТ
16.40 КК ЛАВОВИ – КК ФЕР ПЛЕЈ
17.30 КК БОРЧА – КК МЛАДОСТ ЗЕМУН
18.20 010/КК КОЛУБАРА ЈУНИОР – КК ДИНАМИК
25. 01. 2020. ТЕРЕН 3 /10
09.30 КК ПАРТИЗАН(МА) – КК БАРАЈЕВО
10.15 ОКК ШАБАЦ – КК ПАРТИЗАН(МА)
11.00 010/ЖКК ГРЛ БАСКЕТ -ЖКК НИШ
11.45 КК НИШ – ОКК ШАБАЦ
12.30 КК ВЕЛИКА КИКИНДА – КК ПИРОТ
13.15 КК ФЕР ПЛЕЈ – КК ЗВОРНИК
14.00 ОКК ЈУНИОР – КК АБЦ
14.45 КК НИШ – КК ЛАВОВИ
15.30 КК ХИСАР – КК ХАЈДУК ВЕЉКО
16.15 КК ПАНТЕРИ – КК ПЛЕЈ ОФ
17.00 КК МИX – КК ЗВОРНИК
17.45 КК ХАЈДУК ВЕЉКО – КК ПАРТИЗАН(МА)
18.30 КК МЛАДОСТ ЗЕМУН – КК Ж-ТИМ
25. 01. 2020. ТЕРЕН 4
09.30 ЖКК КРИС КРОС – ЖКК ЈАДРАН
10.15 ЖКК КРИС КРОС – ЖКК БАЛКАН
11.00 ЖКК ПОКРЕТ ММ- ЖКК НИШ
11.45 ЖКК ОКК ПЛЕЈ 017 – ЖКК ПЛАНА
12.30 ЖКК ВЕЛИКА КИКИНДА -ЖКК ПАНТЕРИ
13.15 010/КК ПАНТЕРИ – КК ХАЈДУК ВЕЉКО
14.00 ЖКК НИШ – ЖКК ВЕЛИКА КИКИНДА
14.45 ЖКК ПЛАНА – ЖКК ПАНТЕРИ
15.30 ЖКК ОКК ПЛЕЈ 017 – ЖКК ПОБЕДНИК
16.15 010/КК ЛАВОВИ – КК ФЕР ПЛЕЈ
17.00 011/КК ЛАВОВИ – КК КАС РЕДЕРТОС
17.45 ЖКК ПОБЕДНИК – ЖКК ПОКРЕТ ММ
18.30 ЖКК МОНДО БАСКЕТ – ЖКК ПОКРЕТ ММ
25. 01. 2020. ТЕРЕН 5 /11
09.30 КК КАС РЕДЕРТОС – КК КРИС КРОС
10.15 КК МИОНИЦА – КК БАРАЈЕВО
11.00 КК НИШ – КК КРИС КРОС
11.45 010/КК ШАМПИОН – КК ХИСАР
12.30 010/КК ФЕНИКС БАСКЕТ – КК МИОНИЦА
13.15 КК ВЕЛИКА КИКИНДА – КК ШАМПИОН
14.00 КК ПИРОТ – КК ЗВОРНИК
14.45 КК ЛАВОВИ – КК ХАЈДУК ВЕЉКО
15.30 КК МИX – КК НИШ
16.15 КК ШАМПИОН – КК АБЦ
17.00 КК МИX – КК ЗВОРНИК
17.45 010/КК МИX – КК Ж-ТИМ
18.30 КК ДИНАМИК – КК БАЊИЦА МЕГА 2
25. 01. 2020 ТЕРЕН 6
09.30 012/КК ПАРТИЗАН (МА) – КК СЛОБОДА БАРИЧ
10.15 09/КК ИНТЕР КОШ – КК СЛОБОДА БАРИЧ
11.00 09/КК ЈУНИОР – КК ПЛЕЈ ОФ
11.45 О9/ОКК ШАБАЦ – КК ШАМПИОН УЖИЦЕ
12.30 010/ЖКК НИШ – ЖКК ЗВОРНИК
13.15 ЖКК ПЛАНА – ЖКК ХИСАР
14.00 010/КК ФЕР ПЛЕЈ – КК ПЛЕЈ ОФ
14.45 ЖКК ПЛАНА – ЖКК ХАЈДУК ВЕЉКО
15.30 010/КК ШАМПИОН УЖИЦЕ – КК ЈУНИОР
16.15 ЖКК ЗВОРНИК – ЖКК ХАЈДУК ВЕЉКО
17.00 012/КК ЗВОРНИК – КК ПАРТИЗАН(МА)
17.45 КК ПАРТИЗАН(МА) – КК ДУНАМИК
18.30 010/ ЖКК ПОБЕДНИК – ЖКК ПОКРЕТ ММ
НЕДЕЉА
26. 01. 2020. ТЕРЕН 1 – 09
09.30 КК ББ БАСКЕТ – КК ЛИНК ПОЛИЕСТИ(РО)
10.20 КК МБА – КК ВАЉЕВСКИ
11.10 КК СМЕДЕРЕВО – КК БОРАЦ СТАРЧЕВО
12.00 КК СИСТЕМ 2000 – КК ТРИЈУМФ
12.50 КК СЕВОЈНО – КК ВАЉЕВСКИ
13.40 КК МБА – КК ПОЖАРЕВАЦ
14.30 КК ТРИЈУМФ – КК МЛАДОСТ ЈУНИОР
15.20 КК КОЛОНИЈА – КК ТРИЈУМФ
16.10 КК ТРИЈУМФ – КК ЗЕМУН 1
17.00 КК БАСКЕТ 031 – КК БЕОКОШ 1
17.50 КК ЗЕМУН 1 – КК БЕОКОШ 2
18.40 КК ЗМАЈ – КК КРСТАШ
26. 01. 2020. ТЕРЕН 2 – 09
09.30 КК БОРАЦ СТАРЧЕВО – КК ЖАРКОВО
10.20 КК БЛОКОВИ – КК СИСТЕМ 200
11.10 КК ББ БАСКЕТ- КК ТИМОК
12.00 КК ПОЖАРЕВАЦ – КК ЗЕМУН2
12.50 КК БЛОКОВИ – КК СМЕДЕРЕВО
13.40 КК ТИМОК – КК ЗЕМУН2
14.30 КК ФОКА – КК ТРИЈУМФ
15.20 КК БОРАЦ ЗЕ. – КК БАСКЕТ 031
16.10 КК СЕВОЈНО – КК ДИНАМИК
17.00 КК БОРАЦ ЗЕ. – КК МЛАДОСТ ЈУНИОР
17.50 КК ЛАЗАРЕВАЦ – КК БЕОСТАРС 05
18.40 КК ТОРЛАК – КК ЛАЗАРЕВАЦ
26. 01. 2020. ТЕРЕН 3 /10
09.30 КК ББ БАСКЕТ – КК ПАРТИЗАН (МА)
10.20 КК МБА – КК МОНДО БАСКЕТ
11.10 КК ББ БАСКЕТ – КК МБА
12.00 КК ВАЉЕВСКИ КК ТИМОК
12.50 КК ТРИЈУМФ – КК МБА
13.40 КК ВАЉЕВСКИ – КК МБА
14.30 КК БАСКЕТ 031 – КК МБА
15.20 КК БАСКЕТ 031 – КК ТИМОК
16.10 КК СЕВОЈНО – КК ТРИЈУМФ
17.00 КК КОЛОНИЈА – КК БАСКЕТ 031
17.50 КК БАЊИЦА МЕГА 1 – КК БЕОСТАРС 05
18.40 КК БАЊИЦА МЕГА 2 – КК ЖАРКОВО
26. 01. 2020. ТЕРЕН 4
09.30 ЖКК ББ БАСКЕТ – ЖКК ПОКРЕТ ММ
10.20 ЖКК ББ БАСКЕТ – ЖКК ПОКРЕТ ММ
11.10 ЖКК СИСТЕМ 200 – ЖКК ПОКРЕТ ММ
12.00 ЖКК МБА – ЖКК ТИМОК
12.50 ЖКК СЕВОЈНО – ЖКК ПОКРЕТ ММ
13.40 ЖКК КОЛОНИЈА – ЖКК СИСТЕМ 2000
14.30 ЖКК МБА – ЖКК МЛАДОСТ ЈУНИОР
15.20 ЖКК БАСКЕТ 031 – ЖКК ТИМОК
16.10 ЖКК СЕВОЈНО – ЖКК ПОБЕДНИК
17.00 ЖКК МЛАДОСТ ЈУНИОР – ЖКК АРТ БАСКЕТ
17.50 ЖКК БАСКЕТ 031 – ЖКК АРТ БАСКЕТ
18.40 010/КК ЗМАЈ – КК ТОРЛАК
26. 01. 2020. ТЕРЕН 5 /11
09.30 КК ТРИНИТИ – КК ЖАРКОВО
10.20 КК ББ БАСКЕТ – КК ФОКА
11.10 КК ББ БАСКЕТ – КК ВАЉЕВСКИ
12.00 КК ТИМОК – КК ФОКА
12.50 КК ТРИЈУМФ – КК СЕВОЈНО /010
13.40 КК СЕВОЈНО – КК ВАЉЕВСКИ
14.30 КК КОЛОНИЈА – КК ТРИЈУМФ
15.20 КК ТИМОК – КК КК СЕВОЈНО
16.10 КК КОЛОНИЈА – КК ТРИЈУМФ
17.00 КК БАСКЕТ 031 – КК ДИНАМИК 1
17.50 КК ЛАЗАРЕВАЦ – КК ДИНАМИК 2
18.40 КК КРСТАШ – КК ТОРЛАК
26. 01. 2020. ТЕРЕН 6
09.30 КК ПАРТИЗАН (МА) – КК ЖАРКОВО /012
10.20 ЖКК ББ БАСКЕТ – ЖКК ФОКА /010
11.10 ЖКК СИСТЕМ 200 – ЖКК ПОКРЕТ ММ
12.00 КК ФОКА – КК ДИНАМИК /012
12.50 ЖКК КОЛОНИЈА – ЖКК ФОКА
13.40 ЖКК СЕВОЈНО – ЖКК СИСТЕМ 2000
14.30 010/КК ФОКА – КК БАСКЕТ 031
15.20 ЖКК БАСКЕТ 031 – ЖКК МЛАДОСТ ЈУНИОР
16.10 ЖКК СЕВОЈНО – ЖКК ГРЛ БАСКЕТ
17.00 ЖКК БАСКЕТ 031 – ЖКК ГРЛ БАСКЕТ
17.50 011/КК ТОРЛАК – КК ДИНАМИК 1
18.40