У Развојно тренажном центру КСС у Крагујевцу од 16. јуна до 10. јула 2013. године тренираће дечаци рођени 2000., 1999. и 1998. године. Тренинзи ће се одржати у три смене: 2000. годиште (16.06. – 23.06.2013. године), 1999. годиште (23.06. – 30.06.2013. године) и 1998. годиште(30.06. – 10.07.2013. године). Учесници ће бити смештени у хотелу “Шумарице” у Крагујевцу.

2000. godište
RTC Kragujevac 16. – 23.06.2013 godine
1999. godište
RTC Kragujevac 23. – 30.06.2013 godine
1. Kondić Aleksa Sokoš 1. Petrović Danilo Crvena zvezda
2. Ćurčić Nikola Difens 2. Tadić Tadija Zemun
3. Radaković Veljko NS Stars 3. Nikolić Lazar Fleš
4. Dukić Viktor Difens 4. Pavićević Filip Vizura
5. Vukojev Vladimir Prozivka 5. Marjanović Andrija Nibak
6. Pavlović Milutin Akademik 6. Đorđević Vuk Bor
7. Strinić Matija Kris-kros 7. Medenica Alek Zmaj
8. Parović Ivan Kris-kros 8. Kovačević Marko SPV
9. Šrajer Aleksandar Petrovgrad 9. Latinović Boris Partizan
10. Pecarski Marko Zemun 10. Mišković Nikola Crvena zvezda
11. Rutešić Bogdan Ofibasket 11. Drča Mirko Inđija
12. Jovanović Mateja Ofibasket 12. Glišović Luka Foka
13. Petrušev Filip Ofibasket 13. Radojević Lazar Foka
14. Rajačić Vladimir Fleš 14. Vučković Dalibor Foka
15. Simendić Vladimir Beokoš 15. Tanasković Nemanja Mladost-Ča
16. Isailović Uroš Zemun 16. Radončić Dino Storm
17. Davitkov Aleksandar Ofibasket 17. Vulikić Vuk Zemun
18. Koldžić Miloš Koledž 18. Jovičić Mihajlo Foka
19. Popović Žarko Koledž 19. Kosić Marko Zemun
20. Babić Vojin Kruševac 20. Radivojević Jakša Mladost-Ča
21. Nenadić Filip Mladost-Ča 21. Radaković Milan Basketbolstars-Futog
22. Milošević Luka Goč 22. Novaković Miloš Šabac
23. Trifunović Pavle Mladost-Ča 23. Sikiraš Njegoš Budućnost Bjeljina
24. Ćubić Aleksa Plejof-Už. 24. Mihajlovski Pavle Zvezdara MI
25. Tomašević Radivoje Mokra Gora 25. Matić Aleksa Vizura
26. Negovanović Aleksa Šabac 26. Krtinić Stevan NS Stars
27. Kuzmanović Pavle Loznica 27. Adžić Stefan Leotar-Trebinje
28. Paunović Zoran Konstantin
29. Stolić Mladen Konstantin
30. Milenković Vladimir Radnik

 

1998. godište
RTC Kragujevac 30.06. – 10.07.2013 godine
1. Dinčić Nemanja Italija 12. Kovačević Vladimir Danubius
2. Ćućović Haris Olimpija, Slovenija 13. Hadžić Ivan Partizan
3. Juzbašić Dušan Ru-koš 14. Vukadinović Ognjen Probasket
4. Jović Simeon Difens 15. Gašić Srećko Partizan
5. Bogojević Aleksandar Okk Junior, Španija 16. Matić Uroš Zvezdara MI
6. Raut Miljan Crvena zvezda 17. Bukonja Aleksa Sloga Kv.
7. Musić Novak Zvezdara M.I. 18. Stepanović Aleksa Nibak
8. Radović Matija Crvena zvezda 19. Lalić Marko Hemofarm
9. Jovančević Uroš Mladost -Ča 20. Apić Miloš SPV
10. Zarić Aleksa SPV 21. Marić Nikola Leotar-Trebinje
11. Beslać Dušan Sombor 22. Rajković Žarko Gacko