У недељу 15. априла у Нишу ће се одржати други Савезни тренинг за девојчице 2003, 2004. и 2005. годиште.

Тренинзи ће бити у кошаркашкој сали нишке Основне школе “Душко Радовић”, и то:

12.00 – 13.30: тренинг 2005. годиште.

13.30 – 15.00: тренинг 2004. годиште.

15.00 – 17.00: тренинг утакмица 2003. годиште.

Први тренер за А екипу 2003. годиште биће Бојан Ивановић, а тренер Рената Мужевић, док ће први тренер Б екипе 2003. годиште бити Светлана Митровић, а тренер Димитрије Стојиљковић.

Први тренер 2004. годишта је Вук Степановић, а тренер Марјан Стојанац.

Први тренер 2005. годишта је Наташа Анђелић, а тренер Владица Ранђелов.

На списковима су:

2003. годиште

Екипа  А

Ивана Жигић (Радивој Кораћ – Београд)

Адријана Ђоковић (Партизан 1953 – Београд)

Ања Буквић (Партизан 1953 – Београд)

Хелена Ковачевић (Црвена звезда – Београд)

Јована Боричић (Радивој Кораћ – Београд)

Милица Матић (-)

Андреа Маринковић (Беко – Београд)

Смиљана Радојевић (Гирл баскет – Београд)

Марина Марчетић (Врбас)

Ива Кецман (Челарево)

Софија Ждрња (ЖКА Нови Сад)

Кристина Хадрик (Стара Пазова)

Бојана Шкундрић (Пролетер 023 – Зрењанин)

Сара Ђалинац (ЖКА Нови Сад)

Јелена Муратовић (Пролетер 023 – Зрењанин)

Екипа  Б

Сара Савић (Бијељина)

Ана Каралазић (Раднички 2016 – Крагујевац)

Анђела Матић (Дуга – Шабац)

Милица Вељковић (Багдала – Крушевац)

Александра Пуношевац (Багдала – Крушевац)

Дуња Продановић (Шабац)

Марија Тодоровић (Трстеник)

Софија Сарић (Трстеник)

Емилија Заграђанин (Раднички – Крагујевац)

Ива Илић (Студент – Ниш)

Јана Величковић (Актавис – Лесковац)

Сташа Бунчић (Гимназијалац – Пирот)

Нина Милојевић (Бор)

Невена Ђорђевић (Младост – Бела Паланка)

Теодора Петровић (Студент – Ниш)

2004. годиште

Дуња Зечевић (Див баскет – Београд)

Вања Радованов (Гирл баскет – Београд)

Вера Пузић (Црвена звезда – Београд)

Симона Матић (Црвена звезда – Београд)

Неда Кукић (Гирл баскет – Београд)

Јована Спасовски (Кнежевац Кијево – Београд)

Бојана Мишкић (Стара Пазова)

Анђела Маројевић (Врбас)

Јелена Бабајић (ЖКА Нови Сад)

Александра Прцовић (ЖКА Нови Сад)

Бојана Талијан (Стара Пазова)

Инес Радивојац (Нафтагас – Елемир)

Андреа Станковић (Власеница)

Ања Ђукић (Параћин)

Анастасија Ђорић (Фока – Крагујевац)

Теодора Јеремић (Ивањица)

Дијана Арсовић (Ивањица)

Мара Николић (Раднички – Крагујевац)

Магдалена Јанковић (Алексинац)

Милена Траиловић (Хајдук Вељко – Неготин)

Наталија Јовановић (Студент – Ниш)

Јована Игњатовић (Гимназијалац – Пирот)

Анастасија Милојевић (Актавис – Лесковац)

Тамара Ивановић (Студент – Ниш)

2005. годиште

Марија Авлијаш (Црвена звезда – Београд)

Милица Лазаревић (Партизан 1953 – Београд)

Сара Миловановић (Црвена звезда – Београд)

Милица Обрадовић (Гирл баскет – Београд)

Зоја Вулетић (Арт баскет – Београд)

Теодора Шаран (Агрос баскет – Београд)

Марта Шуковић (Гирл баскет – Београд)

Сара Медвеђ (Стара Пазова)

Теодора Ивановић (Срем баскет – Пећинци)

Милица Селаковић (Челарево)

Ања Митрашиновић (Вршац)

Анђела Влаховић (ЖКА Нови Сад)

Ања Марковић (Спартак – Суботица)

Јована Јевтовић (Ивањица)

Соња Филимоновић (Раднички – Крагујевац)

Јована Мандић (Милешевка – Пријепоље)

Ивана Павловић (Власеница)

Јована Арсић (Плеј оф – Ужице)

Милица Митровић (Власеница)

Јелена Лазаревић (Ртањ – Бољевац)

Теодора Тркуља (Хајдук Вељко – Неготин)

Братислава Игњатовић (Гимназијалац – Пирот)

Елена Јаношевић (Бор)

Ивона Перић (Актавис – Лесковац)