У Развојно тренажном центру КСС у Крагујевцу од 29. јуна до 06. јула 2014. године тренираће дечаци рођени 2000. и 2001. године, а дечаци 1999. годишта ће тренирати у термину од 10. до 17. јула 2014. године (списак играча рођених 1999. године биће објављен 20. јуна). Учесници ће бити смештени у хотелу “Шумарице” у Крагујевцу.

Скуп стручних лица планиран је 29. јуна до 11.00 часова, а скуп играча до 12.00 часова. Одлазак је последњег дана у 10.00 часова. Играчи су обавезни да са собом понесу потврду о здравственој способности, која није старија од три месеца, а садржи: лекарски преглед , ЕКГ снимак, лабораторијске анализе (крвна слика и урин), податак о тежој болести, операцији, повреди, алергији и неопходности узимања одређених лекова.

Сви учесници морају понети оверену здравствену књижицу и једну фотографију за лични картон (који долазе први пут).

Клубови треба да потврде учешће својих играча до 20.06.2014. године на е-маил todorovic@kss.rs

СПИСАК ИГРАЧА ЗА РТЦ КРАГУЈЕВАЦ 2014 (29.06. – 06.07.2014. године)
2000. годиште
2001. годиште
1. Радаковић Вељко НС Старс 1. Кисо Корнелије НС Баскет
2. Васиљевић Вукша Дифенс 2. Покушевски Алексеј НС Старс
3. Вукоја Владимир Спартак 3. Шћекић Лазар НС Старс
4. Исаиловић Урош Земун 4. Павићевић Марко Визура Шарк
5. Рутешић Богдан ОФИ Баскет 5. Танасковић Душан Офи баскет
6. Симендић Владимир Беокош 6. Мишљеновић Немања Звезда
7. Колџић Милош Колеџ 7. Мишковић Новак Колеџ
8. Јовановић Матеја Офибаскет 8. Мусић Владан Звездара МИ
9. Рајачић Владимир Флеш 9. Накић Марио Земун
10. Вељовић Никола Крагујевац 96 10. Петрушев Давид Офи баскет
11. Ненадић Филип Младост Ча 11. Ускоковић Коста Колеџ
12. Неговановић Алекса Шабац 12. Васић Лазар АББА
13. Недељковић Богдан Лозница 13. Боровићанин Вук Земун
14. Трифуновић Павле Младост Ча 14. Пажин Ђорђе Ћуприја
15. Исламовић Алтин Нови Пазар Винер 15. Тејић Богдан Ужице
16. Малешевић Марко Бане 16. Ланговић Александар Рас Пријепоље
17. Радомировић Владимир Бане 17. Стаменић Данило Слога КВ.
18. Шапоњић Миодраг Златар 18. Карапанџић Стеван Плеј
19. Трифуновић Богдан Ниш 19. Шушић Алекса Младост
20. Пауновић Зоран Константин 20. Бумбић Бошко Младост
21. Столић Младен Константин 21. Живановић Лазар Шабац
22. Костић Немања Прокупље
23. Ћеранић Милош Леотар
24. Илић Бојан БН Плус
25. Трифуновић Никола СА