Регионалним кошаркашким савезима
Комесарима такмичења
Због изненадне отежавајуће временске ситуације изазване обилним снежним падавинама, дана 3. фебруара 2012. године одржана је састанак Комисије за такмичења КСС на коме је донета следећа Одлука:
1. Све утакмице такмичења А Женска лига, Б Женска лига, Б Мушка лига, Хеба Јуниорска лига и АБС Електро Кадетска лига одлажу се и неће се играти 4.-5. фебруара.
2. Препоручује се свим Комесарима осталих такмичења где постоје путовања клубова ван места седишта клуба да откажу утакмице и уваже захтеве за одлагање, као и да уваже сваки захтев за одлагање утакмице у коме се као разлог наводе отежане временске прилике
3. Утакмице отказаног кола морају се играти у среду пре наредног такмичарског кола осим у случају поновљених временских непогода.
Основни разлог отказа целокупног кола јесте безбедност учесника у такмичењу!
Комисија за такмичење КСС