Представници Кошаркашког савеза Републике Српске, заједно са представницима Министарства спорта РС, посетили су данас штанд Кошаркашког савеза Србије на „Сајму спорта“ у Београду.
Ова посета само је наставак успешне сарадње, пошто су потпредседник за мушку кошарку Игор Ракочевић и директор мушких репрезентативних селекција Владимир Кузмановић пре пар дана посетили Бањалуку, а прошле недеље исто је учинио и потпредседник КСС и в.д. генералног секретара Дејан Томашевић.
У пријатељском разговору, данас су прецизирани детаљи око „Кошаркашког сабора“, заказаног за 26. децембар у Бијељини, на коме ће, поред репрезентација елитних лига Србије и Републике Српске, учествовати и ветерани из Србије и РС, као и кошаркаши са инвалидитетом.