У недељу 15. фебруара у ЦФК “Драго Јововић” у Врбасу биће одржан први Савезни тренинг за девојчице рођене 2000., 2001. и 2002. године.

Из сваке генерације позване су по 24 младе кошаркашице са којима ће радити следећи тренери: Марјан Стојанац, Милан Бјелошевић, Ненад Миловановић (2000. годиште), Весна Деспотовић, Стеван Петровић, Селена Несторовић Павловић (2001. годиште), Жељко Васиљевић, Светлана Митровић , Зоран Костадиновић (2002. годиште).

2000. годиште
РБ
ПРЕЗИМЕ ИМЕ
ГОДИШТЕ
КЛУБ
1
Димитријевић Невена
2000
Раднички-Крагујевац
2
Јаковљевић Катарина
2000
Ча баскет-Чачак
3
Вучићевић Сара
2000
Лозница-Лозница
4
Вуловић Марта
2000
Раднички-Крагујевац
5
Васиљевић Софија
2000
Лозница-Лозница
6
Хаџић Ајша
2000
Рас-Пријепоље
7
Цвијовић Марија
2000
МИЛЕСЕВАЦ-Пријепоље
8
Јовичић Ђурђа
2000
Пожега-Пожега
9
Јанковић Маша
2000
Врбас-Врбас
10
Павловић Миладинка
2000
Србобран – Србобран
11
Цураковиц Ивана
2000
Зка Нови Сад
12
Стојић Марина
2000
Пландиште-Пландиште
13
Радуловић Лена
2000
ЖКА Нови Сад
14
Бранжовски Ивана
2000
Пролетер 023-Зрењанин
15
Бркић Јована
2000
Врбас-Врбас
16
Пезић Ивона
2000
Арт баскет-Београд
17
Радојевић Јана
2000
Гирл баскет-Београд
18
Бешић Маријана
2000
Партизан-Београд
19
Вујасин Јелена
2000
Гирл баскет-Београд
20
Селаковић Тина
2000
Радивој Кораћ-Београд
21
Лазић Јована
2000
Црвена Звезда-Београд
22
Перишић Лена
2000
Студент-Ниш
23
Алексић Анђела
2000
Ацтавис-Лесковац
24
Гаврић Катарина
2000
Бор-Бор
Тренер: Стојанац Марјан
Помоћни тренери: Бјелошевић Милан, Миловановић Ненад

 

2001. годиште
РБ
ПРЕЗИМЕ ИМЕ
ГОДИШТЕ
КЛУБ
1
Вучковић Милена
2001
Параћин-Параћин
2
Стефановић Вишња
2001
Краљево-Краљево
3
Васовић Мина
2001
Раднички-Крагујевац
4
Симић Адријана
2001
Лозница-Лозница
5
Ристић Марија
2001
Шабац-Шабац
6
Смаилбеговић Надја
2001
Краљево-Краљево
7
Меховић Минела
2001
Краљево-Краљево
8
Репчек Софија
2001
Врбас-Врбас
9
Недељков Нађа
2001
Тител-Тител
10
Дунаи Магдалена
2001
Пролетер 023-Зрењанин
11
Ивков Тамара
2001
Кикинда-Кикинда
12
Бјекић Мила
2001
Врбас-Врбас
13
Јовановић Николија
2001
Челарево-Челарево
14
Каћански Марина
2001
Зка Нови Сад
15
Јеремић Мина
2001
Арт баскет-Београд
16
Челебић Марта
2001
Рас-Београд
17
Дешић Катарина
2001
Радивој Кораћ-Београд
18
Ђорђевић Анђела
2001
Партизан-Београд
19
Ђорђевић Јована
2001
Сопот-Сопот
20
Купарић Александра
2001
Партизан-Београд
21
Дестановић Наталија
2001
Напредак-Алексинац
22
Миљковић Исидора
2001
Ацтавис-Лесковац
23
Вучковић Марта
2001
Студент-Ниш
24
Нешић Нина
2001
Радник-Сурдулица
Тренер: Деспотовић Весна
Помоћни тренери: Петровић Стеван, Павловић Несторовић Селена

 

2002. годиште
РБ
ПРЕЗИМЕ ИМЕ
ГОДИШТЕ
КЛУБ
1
Вучетић Ана
2002
Љубовија-Љубовија
2
Допуђа Соња
2002
Ча баскет-Чачак
3
Мецанин Душица
2002
Ивањица-Ивањица
4
Поповић Милица
2002
Лозница-Лозница
5
Радојковић Јелена
2002
Параћин-Параћин
6
Николић Неда
2002
Раднички-Крагујевац
7
Рашић Вања
2002
Паланка 2012-См.Паланка
8
Ковачевић Данијела
2002
Стара Пазова-Стара Пазова
9
Давинић Марина
2002
Тамиш-Панчево
10
Цортова Тамара
2002
Тител-Тител
11
Зорић Мирјана
2002
Србобран-Србобран
12
Нешебик Жељана
2002
Србобран-Србобран
13
Опачић Сара
2002
Стара Пазова-Стара Пазова
14
Радојчин Софија
2002
Пролетер 023-Зрењанин
15
Бугарски Софија
2002
Радивој Кораћ-Београд
16
Варда Вања
2002
Гирл баскет-Београд
17
Јовановић Ана
2002
Радивој Кораћ-Београд
18
Вуловић Јована
2002
Партизан-Београд
19
Митровић Анђела
2002
Партизан-Београд
20
Младеновић Исидора
2002
Студент-Ниш
21
Стојановић Искра
2002
Ацтавис-Лесковац
22
Тасић Ања
2002
Ацтавис-Лесковац
23
Митровић Марта
2002
Напредак-Алексинац
24
Коцић Теодора
2002
Топличанин-Прокупље
Тренер: Васиљевић Жељко
Помоћни тренери: Митровић Светлана, Костадиновић Зоран