У спортској хали у Параћину од 17. до 19. маја одржаће се турнир селекције Региона селективног погона КСС за девојчице рођене 1999. и 2000. године. Организатор турнира је Кошаркашки савез Србије у сарадњи са РКС Централне Србије.

На турниру Региона КСС учествоваће четири селекције: Регион Београд, Регион Војводина, Регион Центар и Запад/Рашко и Косовски, и Регион Исток и Југ.

РАСПОРЕД УТАКМИЦА:

PETAK – 17.05.2013. godine
    utakmica
godište
satnica
    VOJVODINA – BEOGRAD
2000.
14.00 časova
    CENTAR I ZAPAD/RAŠKO I KOSOVSKI – ISTOK I JUG
2000.
16.00 časova
OTVARANJE TURNIRA
    VOJVODINA – BEOGRAD
1999.
18.00 časova
    CENTAR I ZAPAD/RAŠKO I KOSOVSKI – ISTOK I JUG
1999.
20.00 časova

 

SUBOTA, 18.05.2013 godine
    utakmica
godište
satnica
    BEOGRAD – ISTOK I JUG
2000.
12.00 časova
    CENTAR I ZAPAD/RAŠKO I KOSOVSKI – VOJVODINA
2000.
14.00 časova
    BEOGRAD – ISTOK I JUG
1999.
16.00 časova
    CENTAR I ZAPAD/RAŠKO I KOSOVSKI – VOJVODINA
1999.
18.00 časova

 

NEDELJA, 19.05.2013 godine
    utakmica
godište
satnica
    BEOGRAD – CENTAR I ZAPAD/RAŠKO I KOSOVSKI
2000.
09.00 časova
    VOJVODINA – ISTOK I JUG
2000.
11.00 časova
    BEOGRAD – CENTAR I ZAPAD/RAŠKO I KOSOVSKI
1999.
13.00 časova
    VOJVODINA – ISTOK I JUG
1999.
15.00 časova
DODELA MEDALJA I ZATVARANJE TURNIRA

 

SASTAVI EKIPA – REGION BEOGRAD
2000. godište 1999. godište
1 Presečki Stela Rast 1 Novković Jelena Voždovac
2 Selaković Tina Voždovac 2 Tomić Tanja Girl basket
3 Manojlović Anđelija Voždovac 3 Ristić Tamara R.Korać
4 Terzić Milica Voždovac 4 Lekić Jelena R.Korać
5 Nikolić Miljana R.Korać 5 Popović Sara Fleš
6 Nikolić Ivana R.Korać 6 Čubra Tamara Fleš
7 Dešić Katarina 2001. R.Korać 7 Opačić Jelena Art
8 Čelebić Marta 2001. Ras 8 Antonijević Sofija Partizan
9   Ristić Ivona 2001. Ras 9 Rakić Tamara Sopot
10 Jeremić Mina 2001. Art 10 Moljević Marija Art
11 Filipović Marija 2001. R.Korać 11 Vujasin Jelena 2000. Girl basket
12 Vulović Jovana 2002. Partizan 12
Trener: Milica Milutinović
Trener: Bojan Jovanović

 

SASTAVI EKIPA – REGION VOJVODINA
2000. godište 1999. godište
1 Olić Sofija ŽKK “Proleter” Zrenjanin 1 Turudić Teodora ŽKK “Ruma 92” Ruma
2 Radonjić Jelena ŽKK “Bas. Star” Senta 2 Jokić Dragana ŽKK “Ruma 92” Ruma
3 Pavlović Miladinka ŽKK “Srbobran” Srbobran 3 Zukanović Marijana ŽKK “Ruma 92” Ruma
4 Branzovski Ivana ŽKK “Proleter” Zrenjanin 4 Popov Jelena ŽKK “Ruma 92” Ruma
5 Radulović Lena ŽKK “M. Veger” N.Sad 5 Kilibarda Dunja ŽKK “Srbobran” Srbobran
6 Curaković Jelena ŽKK “Srbobran” Srbobran 6 Mihajlović Nikolina ŽKK “St.Pazova” St. Pazova
7 Janković Maša ŽKK “Vrbas” Vrbas 7 Komazec Željana ŽKK “Proleter” Zrenjanin
8 Živković Lara ŽKK “Bas.Star” Senta 8 Milošević Mia ŽKK “Sloga” Plandište
9 Perić Ana ŽKK “M. Veger” N.Sad 9 Vučković Milica ŽKK “Vrbas” Vrbas
10 Mitrović Jelena ŽKK “M. Veger” N.Sad 10 Tulenčić Aleksandra ŽKK “Prozivka” Subotica
11 Popović Teodora ŽKK “Čelarevo” Čelarevo 11 Đuretić Tomislava ŽKK “Vrbas” Vrbas
12 Dunai Magdalena ŽKK “Proleter” Zrenjanin 12 Đuretić Tatjana ŽKK “Vrbas” Vrbas
Trener: Selena Pavlović Trener: Marjan Stojanac

 

SASTAVI EKIPA – REGION CENTAR I ZAPAD / RAŠKO I KOSOVSKI
2000. godište
1999. godište
1
Dimitrijević Nevena
KK ,,Radnički,, Kragujevac
1
Naumčev Nevena
KK ,,Radnički,, Kragujevac
2
Jakovljević Katarina
KK “ČA basket”, Čačak
2
Jovanović Aleksandra
KK “ČA basket”, Čačak
3
Vučićević Sara
ŽKK ,,Loznica,, Loznica
3
Katanić Ivana
KK ,,Palanka 12,, S. Palanka
4
Vulović Marta
ŽKK ,,Radnički,, Kragujevac
4
Živanović Jelena
OKK ,,Šabac” Šabac
5
Radivojević Helena
KK ,,Zvornik,, Zvornik
5
Zarić Sanja
KK ,,Zicer,, Valjevo
6
Lazić Jovana
KK,,Vlasenica,, Vlasenica
6
Vasović Neda
KK ,,Radnički,, Kragujevac
7
Spahić Anđela
KK ,,Zvečan,, Zvečan
7
Jelić Tijana
OKK ,,Šabac” Šabac
8
Kovačević Ljubica
KK ,,Zvečan,, Zvečan
8
Sekulić Dijana
ŽKK ,,Loznica,, Loznica
9
Stevanović Dejana
KK ,,Zvornik,, Zvornik
9
Tadić Jelena
KK ,,Ljubovija,, Ljubovija
10
Cvijanović Marija
KK ,,Prijepolje,, Prijepolje
10
Marisavljević Milica
KK ,,Palanka 12,, S. Palanka
11
Milivojević Neda
KK ,,Zicer,, Valjevo
11
Tešić Nina
KK ,,Vlasenica,, Vlasenica
12
Vasiljević Sofija
KK ,,Zicer,, Valjevo
12
Milošević Žaklina
KK ,,Vlasenica,, Vlasenica
Trener: Vesna Despotović
Trener: Nenad Milovanović
SASTAVI EKIPA – REGION ISTOK I JUG
2000. godište
1999. godište
1
Gavrić Ktarina
ŽKK “Bor” Bor
1
Živanović Višnja
ŽKK “Naisus”
2
Stojanović Milica
ŽKK “Aktavis” Leskovac
2
Bidojković Anđela
ŽKK “Naisus” Niš
3
Pavlović Katarina
ŽKK “Aktavis” Leskovac
3
Slavković Mina
ŽKK “Naisus” Niš
4
Jović Evgenija
ŽKK “Negotin” Negotin
4
Stojičić Anamarija
ŽKK “Student” Niš
5
Stanković Tamara
ŽKK “D. Bošković” Grdelica
5
Stamenović Kristina
ŽKK “Bor” Bor
6
Mijatov Kristina
ŽKK “Napredak” Aleksinac
6
Živić Magdalena
ŽKK “Bor” Bor
7
Aleksić Anđela
ŽKK “Radnik”
7
Genčić Teodora
ŽKK “Gimnazijalac” Pirot
8
Ilić Vera
ŽKK “Naisus” Niš
8
Tučić Tea
ŽKK “Bin”
9
Nikolić Anđela
ŽKK “Naisus” Niš
9
Mladenović Jelena
ŽKK “Topličanin” Prokuplje
10
Rakić Teodora
ŽKK “Naisus” Niš
10
Jovanović Marija
ŽKK “Aktavis” Leskovac
11
Perišić Lena
ŽKK “Student” Niš
11
Pešić Kristina
ŽKK “Aktavis” Leskovac
12
Dinić Mina
ŽKK “Student” Niš
12
Đorđević Mina
ŽKK ‘’ Aktavis” Leskovac
Trener: Arijana Destanović
Trener: Stevan Petrović