И ове такмичарске сезоне пратимо кандидате за национални тим у кошаркашким лигама широм целе планете…

ИТАЛИЈА

Виртус Болоња Ређо Емилија 67:77

Милош Теодосић (Виртус Болоња) – 9 п, 3 ск, 6 ас, 1 укр.л, 1 изг.л за 25 мин.

Бреша Трст 75:63

Душан Ристић (Бреша) – 4 п, 8 ск, 1 ас, 1 укр.л, 1 изг.л, 1 бл за 19 мин.

ШПАНИЈА

5.коло

Естудијантес – Гран Канарија 94:68

Алекса Аврамовић (Естудијантес) – 13 п, 4 ск, 5 ас, 2 изг.л за 27 мин.

Александар Цветковић (Естудијантес) – 9 п, 2 ск, 1 ас, 1 изг.л за 22 мин.

6.коло

Бетис – Естудијантес 80:81

Алекса Аврамовић (Естудијантес) – 16 п, 6 ск, 6 ас, 1 укр.л, 3 изг.л, 1 бл за 24 мин.

Александар Цветковић (Естудијантес) – 2 ск, 2 ас за 19 мин.

Андора – Бургос 87:82

Дејан Кравић (Бургос) – 3 ск, 1 укр.л, 1 изг.л за 13 мин.

ТУРСКА

Анадолу Ефес – Бахчешехир 89:66

Василије Мицић (Анадолу Ефес) – 19 п, 3 ск, 1 ас, 1 укр.л, 3 изг.л за 25 мин.

АБА ЛИГА

Црвена звезда мтс – Морнар 93:62

Бранко Лазић (Црвена звезда МТС) – 4 п, 2 ск, 1 ас, 3 укр.л, 1 изг.л за 20 мин.

Марко Симоновић (Црвена звезда МТС) – 5 п, 7 ск, 1 изг.л за 18 мин.

Огњен Добрић (Црвена звезда МТС) – 7 п, 2 ск, 1 изг.л за 19 мин.

Дејан Давидовац (Црвена звезда МТС) – 13 п, 2 ск, 2 ас, 1 укр.л, 1 изг.л, 1 бл за 21 мин.

Огњен Кузмић (Црвена звезда МТС) – 4 п, 4 ск, 1 укр.л, 2 изг.л, 1 бл за 12 мин.

Урош Луковић (Морнар) – 5 п, 3 ск, 1 ас, 3 изг.л, 1 бл за 15 мин.

ФМП – Партизан НИС 90:103

Стефан Ђорђевић (ФМП) – 2 п, 1 ск за 3 мин.

Немања Дангубић (Партизан НИС) – 8 п, 1 ск, 2 изг.л за 19 мин.

Раде Загорац (Партизан НИС) – 15 п, 6 ск, 2 укр.л, 1 изг.л за 31 мин.

Огњен Јарамаз (Партизан НИС) – 2 п, 1 ас за 9 мин.

Никола Јанковић (Партизан НИС) – 2 п, 2 ск, 2 укр.л, 1 изг.л за 6 мин.

Цибона – Мега Сокербет 73:77

Филип Петрушев (Мега Сокербет) – 19 п, 10 ск, 1 изг.л, 1 бл за 28 мин.

Игокеа – Приморска 89:71

Никола Јовановић (Игокеа) – 6 п, 3 ск, 1 ас, 1 укр.л, 3 изг.л, 1 бл за 17 мин.

Далибор Илић (Игокеа) – 20 п, 2 ск, 1 ас, 1 укр.л за 23 мин.

Стефан Пот (Игокеа) – 15 п, 3 ск, 4 ас, 1 укр.л, 3 изг.л, 1 бл за 18 мин.

Будућност – Борац 86:83

Драган Апић (Будућност) – 10 п, 3 ск, 2 ас, 3 изг.л за 22 мин.

 

ЕВРОЛИГА

3.коло

Црвена звезда мтс – Жалгирис 69:75

Бранко Лазић (Црвена звезда МТС) – 2 п, 1 укр.л за 17 мин.

Марко Симоновић (Црвена звезда МТС) – 2 п, 1 ск, 1 изг.л за 17 мин.

Огњен Добрић (Црвена звезда МТС) – 3 п, 1 ск за 12 мин.

Дејан Давидовац (Црвена звезда МТС) – 11 п, 4 ск, 1 укр.л за 25 мин.

Огњен Кузмић (Црвена звезда МТС) – 8 п, 6 ск за 25 мин.

Алба – Анадолу Ефес 72:93

Василије Мицић (Анадолу Ефес) – 13 п, 2 ск, 13 ас, 3 изг.л за 36 мин.

Макаби – Бајерн 82:85

Владимир Лучић (Бајерн) – 26 п (5-4 за три поена), 3 ск, 2 укр.л за 30 мин.

Валенсија – Барселона 66:71

Никола Калинић (Валенсија) – 13 п, 1 ск, 2 ас, 2 укр.л, 1 изг.л, 2 бл за 28 мин.

Вања Маринковић (Валенсија) – 3 п, 1 изг.л за 6 мин.

4.коло

Жалгирис – Анадолу Ефес 89:73

Василије Мицић (Анадолу Ефес) – 7 п, 1 ск, 3 ас, 1 укр.л, 2 изг.л за 32 мин.

ЦСКА – Алба 88:93

Никола Милутинов (ЦСКА) – 4 п, 1 ск за 7 мин.

Фенербахче – Бајерн 71:75

Владимир Лучић (Бајерн) – 18 п, 5 ск за 22 мин.

Барселона – Панатинаикос 97:89

Немања Недовић (Панатинаикос) – 15 п (9-5 за три поена), 5 ск, 4 ас, 3 изг.л за 28 мин.

ЕВРОКУП

Уникс – Партизан НИС 93:70

Немања Дангубић (Партизан НИС) – 2 п, 6 ск, 1 ас, 3 изг.л за 20 мин.

Раде Загорац (Партизан НИС) – 5 п, 1 изг.л за 16 мин.

Огњен Јарамаз (Партизан НИС) – 11 п, 1 ск, 2 укр.л, 2 изг.л за 24 мин.

Никола Јанковић (Партизан НИС) –12 п, 4 ск за 18 мин.

Урош Трифуновић (Партизан НИС) – 1 изг.л за 6 мин.

Стефан Јанковић (Партизан НИС) – 10 п, 3 ск, 1 бл за 23 мин.

Андора – Виртус Болоња 66:82

Милош Теодосић (Виртус Болоња) – 21 п, 2 ск, 6 ас, 3 изг.л за 25 мин.

Морнар – Бреша 95:76

Урош Луковић (Морнар) – 8 п, 5 ск, 2 ас, 2 укр.л, 2 изг.л, 2 бл за 15 мин.

Душан Ристић (Бреша) – 4 п, 5 ск, 1 ас, 1 бл за 18 мин.

Уникаха – Будућност 91:87

Драган Апић (Будућност) – 11 п, 3 ск, 1 ас, 1 укр.л, 1 изг.л за 17 мин.